Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

četrtek 27-jun
  • Poletne pravljične vesele počitnice
  • Plavi Orkestar

  • petek 28-jun
  • Disco opera

  • sobota 29-jun
  • 36. Folkart: zaključek

  • ponedeljek 15-jul
  • Mednarodna poletna šola - Podnebju prijazne kmetijske prakse

  • sobota 20-jul
  • VegaMarket v Kopru

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Osebna in duhovna rast Nov topic Pošlji odgovor
     astral
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: tisti
     november 10 2009 15:58   


    Vsak ima različne zadeve za sabo, zato vsak izbira po tem kaj se je naučil v tem življenju. Vendar veliko več kot iz tega življenja, se odločamo za marsikatere stvari na podlagi izkušenj in dolgov (karmičnih) iz prejšnjih življenj.

    Vendar, kljub vsem tem oviram in spletk negativnih sil, da bi nam preprečile pravilno odločitev za pravo pot, nam je ob vsakem rojstvu povedano - "poišči pravega popolnega Učitelja, ki te bo pripeljal domov."

    Moramo samo zavestno v srcu res vedeti, ali je to prava pot ali pa je samo zaradi zaslužka vodideljev ali pa so pod delovanjem negativne sile.
    Da bi to zares vedel, se moraš vprašati, kako bi taka pot izgledala, kaj bi morala ponujati, kako bi moral takšen Učitelj delovati. Vprašaj se kaj je smisel življenja, in Učitelj te bo slej ko prej poklical.

    Vprašanje zate, kaj bi bil pripravljen opustiti, da bi našel to pot.?

    Prava pot je samo ena, in je (po Učitelju- Jezusovih besedah, - Jezus je bil tudi popolni Učitelj, in takšen Učitelj je vedno tukaj prisoten) - ta pot je ozka in vrata so stesna. Vendar slon s svojo obilno postavo bo z lahkoto stopil mimo vrat, dokler človek s svojo nadutostjo in ponosom ne bo mogel mimo teh vrat.


    Poišči svetlobo, tudi sam sem jo na začetku zanikal, in bil prepričan da resničnega Učitelja ni, ker je toliko prevarantov v obliki števelnih učiteljev s področja astralnega, kavzalnega sveta, pa še nekaj drugih.


    Vendar On je vedno tukaj v podobi živečega popolnega Učitelja da poskrbi za svoje duše, in je eno z enim samo z živečim popolnim Učiteljem, in je zaradi tega le edini, vendar pot do njega je ozka in stesna.



    Odvisno od tvojega notranjega hrepenenja in vedenja, saj kot duša veš itak vse, si enakega kova kot On, vendar na tem svetu, po karmičnem zakonu, nam je že ob rojstvu tako postlano, da moramo vse pozabiti, in se prepustimo le spletkam in iluziji tej sili ki vlada na tem svetu, pa tudi na nekaterim ostalim.


    Če se mogoče še sprašuješ, zakaj je Učitelj na poti notranjega razvoja sploh pomemeben.? Pač, samo učitelj, popolni Učitelj, lahko poskrbi za brezskrbno in čimhitrejši notranji napredek, Učitelj te bo vedel zadržati na ozki poti, in le On ti lahko odpre zadnja vrata, ( tretje oko - Šiva netra), in te z roko v roki (še v tem življenju ) pripelje v tvoj resnični dom.

    Ta naloga je dana samo enemu, samo en je potreben da opravi to nalogo, ni potrebe po dveh ali mnogih, saj potem bi se že pojavil dvom za njihovo čistost. Samo je en od vseh le toliko čist, in toliko razvit, da se lahko stopi kot eno z enim, z Njim, ... in je zato ta eden imenovan popolni Učitelj.



    Lepo pozdravljen, in naj te On vodi.


    Quote
    Gost: tisita
     november 10 2009 23:24   


    Tisti, pod tvojim sporočilom se podpišem z vsemi črkami vseh abeced in dr. znakov Wink))))))


    Quote
    Gost: artimej
     december 02 2009 11:36   



    Hej, hvala za odgovore. Toda mene konkretno zanima, če me kdo lahko nauči
    astralno potovati. Sem v Kranju in res iščem nekoga, ki bi me to naučil
    ali če pozna koga, ki se s tem ukvarja. Hvala !
    artimejus@gmail.com
    By by


    Quote
    Nan
     december 02 2009 13:13   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 01/26/08
    Posts: 767

    Potovanje po astralu ni relacija Kranj-Bled, usedeš se fino u avtobus, prideš na cilj in uživaš. Kdo te bo naučil kako se zaščititi pred grozljivimi pojavi, ki prebivajo na astralu? Preberi prvo vso literaturo, ki jo najdeš na to temo, potem najdi Učitelja ali učitelja,leta in leta meditiraj in potem ti bo jasneje kam treba potovati.


    Profil
    Quote
    Gost: artimej
     december 02 2009 13:54   



    Nan, hvala!
    Prebral sem toliko, da mi bo glavo razneslo z neta sem si presnel
    od hemi-sync veliko frekvenc za lucidno sanjanje in OBE.
    Samo js sem tak, da moram doživeti na svoji koži zato pa iščem nekoga, da me tja popelje
    pa vem, da ne z busom :-))


    Quote
    Forum generiran v : 1,62 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 07:34

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 2,02 seconds